Odkryj naszą nowość Krem do rąk So Rose! So Gold!

2

Nastała jesień…

Za oknem słońce wygląda zza chmur, a zieleń liści powoli ustępuje odcieniom złota. Po lecie jesteśmy wypoczęci i zregenerowani.  Co za piękna pora roku! Spacer po alejce usłanej szeleszczącymi, kolorowymi liśćmi, chłodne powietrze i miękki sweter. W kieszeni radośnie grzechoczą o siebie gładkie kasztany, a z jarzębu uśmiechają się do Ciebie kiście małych kulistych owoców. Zrywasz jedną z nich, a Twoje wypielęgnowane dłonie i pomalowane paznokcie błyszczą w słońcu jak najpiękniejsza ozdoba. Czy można nie kochać jesieni?

Nastał czas, kiedy po całym aktywnym dniu, coraz częściej wieczorami wybieramy herbatę i domowe zacisze. Włączamy ulubiony serial, sięgamy do kosmetyczki i zaczynamy relaks. W końcu jesień to czas pielęgnacyjnych rytuałów, między innymi takich jak pielęgnacja dłoni w domu.

Jak dbać o skórę dłoni?. Przed rozpoczęciem oczywiście należy zatroszczyć się o odpowiednią atmosferę: zapalić świeczki, przygotować ulubioną książkę lub muzykę i dać znać domownikom, że oto znikamy na pół godziny, nie ma nas dla nikogo! Serum i krem do twarzy wklepane, maska do włosów nałożona, czas więc na nasze dłonie. Jesienny wiatr i poranny chłód poranka działają na skórę naszych dłoni, a do tego te wszystkie aktywności, które wykonujemy każdego dnia… To wszystko sprawia,  że nasze dłonie potrzebują szczególnej pielęgnacji.

Zastanawiasz się jakie są domowe sposoby na pielęgnacje dłoni? Wystarczy odrobina Kremu do rąk So Rose! So Gold! Velvet Silk, aby poczuć aksamitne otulenie na dłoniach. Kwiatowo-owocowy zapach rozpieszcza zmysły i sprawia, że pielęgnacyjny rytuał staje się prawdziwą przyjemnością, a Ty masz chwilę tylko dla siebie. Twoja skóra odpoczywa razem z Tobą. Spędź jesienny wieczór otulona Kremem do rąk So Rose! So Gold! Velvet Silk. Nasze kosmetyki z linii So Rose! So Gold! pasują i do wysokich botków, i ciepłych zakolanówek. Idealne na niepogodę i dni skąpane w słońcu!

Odkryj naszą nowość Krem do rąk So Rose! So Gold! Velvet Silk

 

VIDEO